Iskalnik po sekciji

Iskane besede:
Od:
Do:
Fleury ob prvem srečanju s Pingvini blestel Hokejisti Vegasa so premagali prvaka Lige NHL Pittsburgh z 2:1. Odločilni gol je v 49. minuti dosegel Jon Merrill.
Porzingis po nori Dončićevi trojki: Ta fant je neverjeten! Luka Dončić je z nekaj velemojstrskimi potezami spet poskrbel, da se je znašel v središču košarkarskih pogovorov. Popolnoma zasluženo.
James se je izenačil z Birdom Košarkarji Clevelanda so premagali LA Lakerse s 121:112 in se veselili še desete zaporedne zmage pred svojimi gledalci.
Froome: Prepričan sem, da nisem kršil nobenih pravil Chris Froome je pojasnil, da se prav ničesar ne sramuje, saj je uporaba inhalatorja dovoljena. V telesu Britanca so odkrili previsoko vsebnost salbutamola.
Kralj prevzel vodenje Gimnastične zveze Slovenije Gimnastična zveza Slovenije je na volilni skupščini dobila novega predsednika, to je postal Damjan Kralj, sicer direktor za trženje in marketing pri družbi BTC in član njene uprave.
Armstrong glavni govornik na poslovni akademiji Dirke po Flandriji Prireditelji Dirke po Flandriji so sporočili, da se bo prihodnje leto kot gost udeležil dirke Lance Armstrong. Američan je sedemkrat zmagal na Touru, a so mu vse zmage zaradi dopinga odvzeli.
Čanak sedel na vročo klop Partizana Muto Nikolića, ki so ga odstavili po sobotnem porazu proti Cedeviti, bo na mestu glavnega trenerja Partizana zamenjal nekdanji kapetan črno-belih Nenad Čanak.
Poigravanje Dončića – trojka čez celo igrišče in vrtiljak za Claverja Košarkarji Real Madrida so prekinili niz porazov, potem ko so v 12. krogu dobili veliki derbi Evrolige proti Barceloni (87:75). Najboljši posameznik el clasica je bil znova Luka Dončić.
Odrova šesta, Fainova pa osma na 800 m prosto Tjaša Oder je na evropskem prvenstvu v kratkih bazenih v Köbenhavnu v najdaljši ženski disciplini na 800 m prosto osvojila šesto mesto, Katja Fain pa je zasedla osmo mesto.
Mayer najhitrejši, slovenski smukači precej zaostali za najboljšimi Na treningu smuka v Val Gardeni je bil najhitrejši avstrijski alpski smučar Matthias Mayer. Od Slovencev je bil najboljši Boštjan Kline, ki je zasedel 39. mesto.
Peter Prevc V bistvu po odskoku še ne pridem najboljše nad smuči, v zraku še ne pridobivam hitrosti in upora, da bi me lepo neslo proti drugi rdeči črti, ampak sem še malo preveč blizu prve rdeče črte.
Kuzmina zmagovalka šprinta, dosežek kariere Erženove Štiridnevni tekmovalni program svetovnega pokala v Annecyju se je začel s šprintom biatlonk, na katerem je bila najhitrejša Slovakinja Anastasiya Kuzmina.
V Val d'Iseru niti ene slovenske smučarke Konec tedna na tekmah svetovnega pokala v Val d'Iseru ne bo nobene slovenske smučarke, ki se bodo v karavano vrnile v torek v Courchevelu. Edina kandidatka za "hitri" konec tedna v Val d'Iseru, kjer ...
Nič kaj spodbuden začetek slovenskih deskarjev Uvodna tekma svetovnega pokala deskarjev na snegu v Carezzi Slovencem ne bo ostala v lepem spominu, saj se niti enemu ni uspelo prebiti skozi kvalifikacije paralelnega veleslaloma.
Domen Prevc: Ne vidim razloga, zakaj v Engelbergu ne bi šlo Kje je Domen Prevc, so spraševali ljubitelji smučarskih skokov?
Paul in Teodosić še nista okusila grenkobe poraza Niz petih porazov so košarkarji Portlanda prekinili v Miamiju, potem ko so v drugem polčasu nadomestili 16 točk zaostanka. Pred zadnjo četrtino je Miami vodil 79:70.
Rekordna 15. zaporedna zmaga Cityja v Premier ligi Nogometaši Liverpoola po nedeljskem remiju proti mestnemu tekmecu Evertonu tudi tri dni pozneje niso uspeli osvojiti treh točk na domačem stadionu. Z West Bromwichem so se razšli brez zadetkov.
CEV: Mariborčanke dobile prvi dvoboj slovenskega derbija Odbojkarice Nove KBM Branika so na prvi tekmi 1/16 finala Pokala CEV v Šempetru v Savinjski dolini premagale Calcit Volley z 1:3 (28, -22, -20, -16).
Znane vse polfinalistke svetovnega prvenstva Rokometašice Švedske, Francije, Nizozemske in Norveške so se uvrstile v polfinale svetovnega prvenstva v Nemčiji.
Slovenski hokejisti zapravili možnosti za napredovanje Slovenska hokejska reprezentanca do 20 let je na svetovnem prvenstvu divizije I (skupina B) na Bledu doživela drugi poraz. V 4. krogu je bila Norveška boljša s 5:1 (1:0, 2:1, 2:0).