Hokej
slice
Risi proti Belorusiji brez Muršaka, Urbasa in Kovačevića
V Minsku 8. novembra najprej z Latvijci, 15. oktober 2018 ob 17:49 Vodstvo slovenske hokejske reprezentance na čelu s selektorjem Ivom Janom je objavilo seznam igralcev, vabljenih na prvi reprezentančni zbor, ki bo tradicionalno potekal v času novembrskega premora ...
13
Zmaji za šesto zmago na tivolskem ledu nadigrali Bregenzerwald
17
14. oktober 2018 ob 20:24 Hokejisti SŽ-ja Olimpije so v svoji osmi tekmi Alpske lige šestič zmagali. V Tivoliju so s 5:1 premagali Bregenzerwald in se na lestvici prebili na peto mesto.
Kralji in obupne hokejske matineje; Toronto slavil pri prvakih
10
14. oktober 2018 ob 08:54 Los Angeles Kings zadnja leta slovijo kot eno bolj počasnih, skorajda zaspanih moštev, zato ne čudi, da jim zgodnje hokejske matineje ne ustrezajo.
Dan odprtih vrat v Podmežakli – železarji zadeli kar osemkrat
14
13. oktober 2018 ob 20:25 V 9. krogu Alpske lige so hokejisti Sija Acronija Jesenic premagali Fasso z 8:5. Ključne so bile štiri minute v drugi tretjini, ko so železarji zaostanek z 2:3 pretvorili v vodstvo s 6:3.
40 obramb rezervista za slavje Kraljev v Montrealu
10
12. oktober 2018 ob 08:13 Hokejisti Los Angelesa so na kanadski turneji, kjer so na drugi tekmi prvič zmagali. Po porazu v Winnipegu so slavili v Montrealu s 3:0. Anže Kopitar v Kanadi še ni vknjižil točke.
Hat-trick Bašiča za jeseniško zmago v Rittnu Hokejisti Sija Acronija Jesenic so v 8. krogu Alpske lige v gosteh premagali Ritten s 4:1. Proti lanskim podprvakom lige je blestel Luka Bašič.
16
Capitalsi tudi v ponovitvi finala boljši od Zlatih vitezov Hokejisti Washingtona so v ponovitvi finala prejšnje sezone Lige NHL premagali Vegas s 5:2. Junak je bil Jevgenij Kuznecov, ki je zbral štiri točke - gol in tri podaje.
4
Kovaljčuk prvič zadel, a Kralji so ostali brez točk Rus Ilja Kovaljčuk je po petih letih spet zatresel mrežo v Ligi NHL, a to njegovemu Los Angelesu ni pomagalo, saj je klonil na gostovanju pri Winnipegu z 1:2.
13
Mogočni rački ob srebrni obletnici do najštarta v zgodovini Od 11 klubov, ki so v novi sezoni Lige NHL odigrali tri tekme, je vseh 6 točk osvojil le Anaheim.
4
Prva zmaga Los Angelesa ob novem zadetku Kopitarja Če se po jutru dan pozna, je pred Anžetom Kopitarjem še ena uspešna sezona v Ligi NHL. Hrušičan se je med strelce vpisal tudi na drugi tekmi, ki je Los Angelesu prinesla prvo zmago v sezoni.
18
Jesenice prek Kitzbühela in po točkah ujele Olimpijo Jeseničani so na sredni domači tekmi brez težav premagali drugo ekipo KAC-a, tokrat so imeli kar nekaj več dela s tekmecem s sredine lestvice Alpske lige.
21
Kopitar sezono začel z zadetkom, a tudi s porazom Hokejisti Los Angelesa so novo sezono Lige NHL začeli s porazom. V Staples Centru je bil San Jose boljši z 2:3, v podaljšku je zadel Kevin Labanc.
10
Derbi prvakov s 13 goli v podaljšku odločil Pingvin Letang Že drugi večer sezone 2018/19 je prinesel poslastico, ki si jo bodo ljubitelji Lige NHL zapomnili.
6
Odlični Koren zrežiral zmago Olimpije v Cortini SŽ Olimpija je nadaljevala zmagoviti niz v Alpski ligi. V zadnji tretjini so zmaji nadigrali Cortino in se vračajo z novimi tremi točkami (1:4). To je že njihova četrta zaporedna zmaga.
12
Dvig šampionskega prapora začinili s sedmimi goli Hokejiste Washingtona je pred tekmo očitno navdihnil dvig prapora za osvojitev prvega naslova v Ligi NHL. Capitalsi so se na uvodnem obračunu sezone s 7:0 znesli nad Bostonom.
4

Izbor
Citat za prebrat
link
Aleš Pipan
11
15. oktober 2018 ob 09:40 Veste, kako se dela v Zadru oziroma kako se trenira na teh prostorih. Gre za veliko laž Glena Davisa, kje je dobil te informacije o meni, načinu dela, stanju v klubu, denarju in vsem.