Motošporti
slice
Tim Gajser čas med premorom namenil treningu
Cairoli zanesljivo v vodstvu, 20. julij 2017 ob 17:01 Po poletnem premoru se bodo konec tedna najboljši motokrosisti spet pomerili na dirki svetovnega prvenstva. Ob Timu Gajserju bosta v Loketu na Češkem nastopila še Peter in Jernej Irt.
Vettel prepričan, da je "nadčloveški" Bottas prehitro štartal
49
10. julij 2017 ob 10:58 "Danes mi je uspel najboljši štart v življenju," je po dirki F1 za VN Avstrije dejal zmagovalec Valtteri Bottas, ki je drugič v karieri stopil na najvišjo stopničko po dirkaškem koncu tedna v ...
Marc Marquez ostaja kralj Sachsenringa
7
2. julij 2017 ob 17:23 Španec Marc Marquez (Honda) je osmič zapored dobil Veliko nagrado Nemčije na Sachsenringu in prevzel vodstvo v skupnem seštevku elitnega razreda svetovnega prvenstva v motociklizmu.
Cairoli slavil na Portugalskem, Gajser šesti
27
2. julij 2017 ob 18:58 Italijan Antonio Cairoli je zmagovalec dirke SP-ja v Aguedi na Portugalskem v razredu MXGP. Drugi je bil Nizozemec Jeffrey Herlings, tretji Litovec Arminas Jasikonis.
Neuville v poljskem blatu do tretje letošnje zmage, Tänak končal v drevesu
2. julij 2017 ob 16:24 Belgijec Thierry Neuville je zmagovalec relija po Poljski. Drugo mesto je osvojil njegov sotekmovalec pri Hyundaiu, Novozelandec Hayden Paddon, tretji je bil Francoz Sebastien Ogier ( Ford).
Gajser v kvalifikacijah Portugalske pridirkal na cilj peti Slovenski motokrosist Tim Gajser si je v kvalifikacijah pred nedeljsko dirko za svetovno prvenstvo v Aguedi na Portugalskem privozil peto mesto.
11
Nemška tla pogodu Marquezu - najhitrejši v kvalifikacijah Španec Marc Marquez je zmagovalec kvalifikacij dirke svetovnega motociklističnega prvenstva na Sachsenringu v Nemčiji.
2
Gajser bo na Portugalskem skušal najti prave občutke V Aguedi na Portugalskem bo konec tedna že dvanajsta dirka za svetovno prvenstvo v motokrosu, na kateri bo Slo venijo v elitni kategoriji MXGP zastopal samo Tim Gajser.
4
Sonce iz Gajserjevega tabora bo še pripekalo Konec tedna smo imeli še posebej na očeh vrnitev našega svetovnega prvaka v motokrosu Tima Gajserja, ki je nastop na VN-ju Lombardije končal daleč od najboljših, na 10. mes tu.
8
Vrnitev Gajserja z desetim in enajstim mestom Tim Gajser se je po dveh dirkah prisilnega počitka zaradi poškodbe vrnil v italijanskem Ottobianu in na enajsti preizkušnji SP-ja motokrosistov zasedel 10. in 11. mesto.
12
Rossi že desetič slavil na dirkališču v Assnu Po več kot letu dni je Valentino Rossi znova slavil na dirki za svetovni pokal. Italijanski zvezdnik je na VN Nizozemske dobil razburljiv dvoboj z rojakom Danilom Petruccijem. 5.
23
Gajser po vrnitvi peti v kvalifikacijah Slovenski motokrosist Tim Gajser je v kvalifikacijah pred nedeljsko dirko za svetovno prvenstvo v italijanskem Ottobianu osvojil peto mesto.
4
Žagar v Horsensu končal na petem mestu Slovenski spidvejist Matej Žagar je na dirki svetovnega prvenstva v danskem Horsensu osvojil peto mesto. Skupno je enajsti.
3
Zarcov prvenec v kvalifikacijah Assna Francoski motociklist Johann Zarco (Yamaha) si je v kvalifikacijah pred dirko MotoGP-ja za VN Nizozemske premierno privozil prvi štartni položaj v karieri.
2
Gajser se je vrnil, prihodnji teden na dirko za SP v Italijo Tim Gajser se je na peti dirki državnega prvenstva v motokrosu v Mačkovcih z dvojno zmago uspešno vrnil na tekmovanja po premoru zaradi poškodbe.
1

Citat za prebrat
link
Josep Maria Bartomeu
7
20. julij 2017 ob 20:55 Praktično nemogoče je, da nekdo plača Neymarjevo odkupno klavzulo, ki je 222 milijonov evrov, ne da bi kršil pravila finančnega fair playa.