Motošporti
slice
Umrl nekdanji dirkač Janez Pintar
115-krat na stopničkah državnega prvenstva, 18. april 2018 ob 12:15 V 61. letu je po dolgi bolezni umrl Janez Pintar, nekdanji uspešni dirkač, funkcionar pri Avto-moto zvezi Slovenije in mednarodni zvezi Alpe Adria.
Gajser prvič v letošnji sezoni na stopničkah
15
15. april 2018 ob 19:04 Motokrosist Tim Gajser je na dirki svetovnega prvenstva razreda MXGP za VN Portugalske osvojil tretje mesto. Zmagal je vodilni v SP-ju Jeffrey Herlings, drugi je bil Antonio Cairoli.
Žagar prišel 40 minut pred dirko, nato pa zanesljivo zmagal
5
14. april 2018 ob 20:45 Slovenski prvak v spidveju Matej Žagar je dobil tudi drugo preizkušnjo državnega prvenstva - domačo dirko v Ljubljani, kamor je šele na dan tekme le 40 minut pred štartom prek Zagreba prispel iz ...
Rossi: Marquez je uničil naš šport, strah me je biti z njim na stezi
113
9. april 2018 ob 11:43 Valentino Rossi je po incidentu na motociklistični Veliki nagradi Argentine v Buenos Airesu obtožil svetovnega prvaka Marca Marqueza, da je uničil ta šport.
Kaotična dirka v Argentini osrečila Crutchlowa
52
8. april 2018 ob 21:29 Britanec Cal Crutchlow je presenetljivi zmagovalec kaotične dirke motociklistov na VN-ju Argentine.
Gajser pred množico slovenskih navijačev v Italiji sedmi Tim Gajser je na četrti postaji svetovnega prvenstva v motokrosu v Pietramurati v Italiji zasedel sedmo mesto.
11
Ogier na asfaltnih cestah Korzike proslavil 43. zmago Na asfaltnih cestah Korzike se je končala četrta preizkušnja svetovnega prvenstva v reliju.
Marquez bo štartal s šestega mesta, Dovizioso z osmega Drugo dirko sezone v razredu MotoGP za VN Argentine bo nekoliko presenetljivo s prvega mesta začel Avstralec Jack Miller (Pramac Ducati), ki je v sobotnih kvalifikacijah tvegal s pnevmatikami za ...
8
Gajser padel takoj na štartu, na koncu do 17. mesta Na kvalifikacijah za VN Trentina, ki ga spremlja tudi veliko slovenskih navijačev, je motokrosist Tim Gajser končal na 17. mestu. Kvalifikacije je dobil Nizozemec Jeffrey Herlings.
6
Slavje Gajserja na uvodu v domačo sezono Motokrosisti so z dvema zaporednima dirkama začeli sezono državnega prvenstva v motokrosu. V odprti kategoriji je slavil najboljši slovenski motokrosist Tim Gajser.
1
Gajser v Valencii šesti, Cairoli skupno ujel Herlingsa Tim Gajser je na tretji dirki svetovnega prvenstva v motokrosu v razredu MXGP v Valencii zasedel šesto mesto, potem ko je bil v prvi vožnji osmi, v drugi pa šesti.
19
Gajser prehitel vse tekmece v Valencii Slovenski motokrosist Tim Gajser je z odliko opravil kvalifikacije za nedeljsko dirko svetovnega prvenstva v razredu MXGP v Valencii.
9
Dovizioso v Dohi odbil Marquezove napade Italijanski motociklist Andrea Dovizioso je dobil uvodno dirko SP-ja v motociklizmu v razredu MotoGP. V razburljivi dirki za VN Katarja je v Dohi dobil obračun s Špancem Marcom Marquezom.
5
Gajser po dveh padcih in kazni tekmeca na koncu deveti Slovenski motokrosist Tim Gajser je na dirki za VN Evrope v Valkenswaardu na Nizozemskem po kazni tekmecu Harriju Kulasu pridobil eno mesto in jo končal na devetem mestu.
16
Gajser tretji v kvalifikacijah v Valkenswaardu Motokrosist Tim Gajser, ki je okreval po poškodbi, je v letošnjem prvem nastopu med elito v kvalifikacijah pred nedeljsko dirko za VN Evrope zasedel tretje mesto.
11

Izbor
Citat za prebrat
link
Joel Embiid
9
20. april 2018 ob 10:20 Postal bom prava nočna mora za Miami. Mislim, da sem najboljši obrambni igralec Lige NBA. Na drugi tekmi so nas fizično nadigrali, zato sem vedel, da se moram vrniti. Ljubim kontakt in moško igro.