Motošporti
slice
Rossi 18 dni po dvojnem zlomu noge že na motorju
Italijan razmišlja o nastopu na VN Aragonije, 19. september 2017 ob 08:47 Devetkratni svetovni motociklistični prvak Valentino Rossi je zgolj 18 dni po dvojnem zlomu noge sedel na motor in že razmišlja o nastopu na VN Aragonije v Španiji.
14
Gajser na zadnji dirki sezone drugi; SP končal na petem mestu
6
17. september 2017 ob 18:34 Tim Gajser je na zadnji dirki sezone svetovnega prvenstva v motokrosu v Villars sous Ecotu v Franciji osvojil odlično drugo mesto. Sezono je končal na petem mestu.
Gajser se bo v Franciji poslovil od naslova svetovnega prvaka
3
16. september 2017 ob 18:47 Na nedeljski zadnji dirki sezone svetovnega prvenstva v motokrosu v francoskem Villars sous Ecotu bo imel slovenski dirkač Tim Gajser šesto izhodišče, ki si ga je priboril na današnjih kvalifikacijah.
Rossija bo v Aragoniji zamenjal van der Mark
2
11. september 2017 ob 21:21 Iz moštva Yamaha so sporočili, da njihov dirkaški zvezdnik razreda motoGP Valentino Rossi ne bo nastopil na dirki v Alcanizu čez 13 dni. Zamenjal ga bo Michael van der Mark.
Gajser po padcu odstopil, Cairoli potrdil naslov prvaka
10
10. september 2017 ob 18:12 Slovenski motokrosist Tim Gajser je prvo vožnjo dirke SP-ja v razredu MXGP v Assnu na Nizozemskem končal s padcem in odstopom. Na domačih tleh je slavil Jeffrey Herlings.
Marquez v zadnjem krogu pokvaril veselje Italijanom Marc Marquez je veliki zmagovalec dirke MotoGP za VN San Marina v Misanu. Španec si je zmago priboril na razmočeni progi v zadnjem krogu.
9
Mavericku Vinalesu kvalifikacije Misana Španec Maverick Vinales (Yamaha) je bil najhitrejši v kvalifikacijah pred nedeljsko dirko motociklistov (MotoGP) za veliko nagrado San Marina v Misanu.
3
Žagar v Nemčiji kljub glavobolu pokoril vso konkurenco Spidvejist Matej Žagar je zmagovalec dirke svetovnega prvenstva v Teterowu, potem ko je v finalu ugnal Slovaka Martina Vaculika in Avstralca Jasona Doyla.
23
Reli v Novi Gorici Grjazinu, Turk peti Ruski dirkač z latvijsko licenco Nikolaj Grjazin (Škoda fabia R5) je zmagovalec relija Nova Gorica. Najboljši Slovenec je bil Rok Turk (Peugeot 208) na petem mestu.
Gajser napovedal boj za zmago v Assnu Slovenski motokrosist Tim Gajser je v kvalifikacijah dirke svetovnega prvenstva v Assnu na Nizozemskem osvojil drugo mesto. Boljši je bil le domačin Jeffrey Herlings.
4
V Assnu bosta dirkala dva Gajserja Najboljši motokrosisti se po dirkanju v ZDA vračajo v Evropo, njihova predzadnja postaja pa je Assen na Nizozemskem, kjer bosta dirkala dva Gajserja.
5
Gajser v Jacksonvillu tik za zmagovalno trojico Slovenski motokrosist Tim Gajser je v prvi vožnji dirke svetovnega prvenstva v Jacksonvillu v elitnem razredu MXGP osvojil četrto mesto, v drugi pa sedmo. Skupno si je pripeljal četrto mesto.
11
Faggioli še šestič najboljši v Ilirski Bistrici Na tradicionalni mednarodni gorsko-hitrostni dirki Ilirska Bistrica je letos slavil Italijan Simone Faggioli (Norma M 20), ki je tako že šestič zmagal na tej preizkušnji.
4
Gajser v kvalifikacijah tik za deseterico Tim Gajser je na kvalifikacijah dirke za svetovno prvenstvo motokrosistov elitnega razreda v Jacksonvillu na Floridi zasedel enajsto mesto. Najhitrejši je bil Nizozemec Jeffrey Herlings.
7
Rossi z dvojnim zlomom golenice z izpahom desne noge Sedemkratni motociklistični svetovni prvak Valentino Rossi, ki se je to sezono boril za naslov svetovnega prvaka v razredu MotoGP, se je huje poškodoval na treningu, so zdaj tudi uradno potrdili v ...
71

Citat za prebrat
link
Goran Dragić
5
18. september 2017 ob 19:41 Spominjam se prvih dni, ko je bil Jaka Lakovič moj mentor. Jale, rad te imam. Hvala lepa tudi vsem drugim predhodnikom, da ste nas dali v ta položaj, da se borimo za slovenske barve.