Tenis
slice
Bedene po podaljšani igri tretjega niza v 2. krog Moskve
Dvoboj je trajal tri ure, 15. oktober 2018 ob 17:13 Aljaž Bedene je v prvem krogu teniškega turnirja ATP-serije 250 v Moskvi premagal Srba Lasla Đereja s 5:7, 6:4 in 7:6.
3
Nova smola Del Potra: Zaradi zloma najbrž že konec sezone
25
15. oktober 2018 ob 08:06 Juan Martin del Potro bi lahko izpustil preostanek sezone, potem ko si je v na videz nedolžnem padcu v dvoboju proti Borni Ćoriću v Šanghaju zlomil pogačico.
Đoković prek Ćorića in Šanghaja nadaljuje ofenzivo na št. 1
96
14. oktober 2018 ob 12:21 Mladi Hrvat je izzival prekaljenega Srba, a presenečenja v finalu mastersa v Šanghaju ni bilo.
Mladi Ćorić spravil na kolena velikega Federerja
109
13. oktober 2018 ob 15:47 Hrvaški tenisač Borna Ćorić je še drugič v karieri premagal velikega Švicarja Rogerja Federerja, potem ko ga je s 6:4 in 6:4 izločil v polfinalu Šanghaja.
Đoković ponovil Wimbledon; Federer izločil Nišikorija
56
12. oktober 2018 ob 16:12 Srbski tenisač Novak Đoković je v ponovitvi finala letošnjega Wimbledona premagal Kevina Andersona in se uvrstil v polfinale predzadnjega turnirja serije masters v Šanghaju.
Đoković se je Cecchinatu oddolžil s kravato Novak Đoković se je po gladki zmagi nad Marcom Cecchinatom uvrstil v četrtfinale predzadnjega letošnjega turnirja serije masters v Šanghaju.
21
Bedene načrtuje agresivno igro: Preveč sem čakal in boljši igralci to kaznujejo Najboljši slovenski teniški igralec Aljaž Bedene je na lestvici ATP na 66. mestu. Do konca leta bo igral še na velikih turnirjih v Moskvi, na Dunaju in v Parizu.
20
Federer po hudem boju strl obetavnega Medvedjeva Roger Federer se je moral pošteno potruditi za preboj v osmino finala mastersa v Šanghaju. Branilec naslova je premagal Daniila Medvedjeva s 6:4, 4:6 in 6:4.
21
Hercogova se je upirala 50 minut Polona Hercog je v osmini finala teniškega turnirja v Tiandžinu izgubila proti prvi nosilki Karolini Pliškovi s 6:1 in 6:2.
25
Hercogova bo v Tiandžinu izzvala Pliškovo, Jakupovićeva izpadla Polona Hercog je v uvodnem krogu turnirja v Tiandžinu premagala Laro Arruabarrena s 7:6 in 6:2. V drugem krogu jo čaka prva nosilka Karolina Pliškova.
2
Basilašvili v finalu presenetil "DelPa" Nikoloz Basilašvili je v finalu turnirja v Pekingu premagal prvega nosilca Juana Martina del Potra s 6:4 in 6:4. Za Gruzijca je to druga turnirska zmaga v karieri.
Medvedjev pokvaril nedeljsko zabavo Keia Nišikorija Daniil Medvedjev je zmagovalec teniškega turnirja ATP serije 500 v Tokiu. V finalu je s 6:2 in 6:4 ustavil domačega zvezdnika Keia Nišikorija.
4
Polona Hercog izpadla v drugem krogu Pekinga Edina slovenska predstavnica med posameznicami na teniškem turnirju v Pekingu Polona Hercog je nastope končala v drugem krogu.
12
Četveroboj za teniški prestol se bo razpletel v Londonu Razburljiva teniška sezona bo v naslednjem mesecu in pol postregla s četverobojem za številko ena ob koncu leta. V prednosti sta Nadal in Đoković, svojo priložnost pa čakata Federer in Del Potro.
33
Kvalifikant Nišioka presenetil v Šendženu Japonec Jošihito Nišioka je presenetljivi zmagovalec turnirja v Šendženu. V finalu je bil kvalifikant boljši od Francoza Pierre-Huguesa Herberta s 7:5, 2:6 in 6:4.
1

Izbor
Citat za prebrat
link
Aleš Pipan
11
15. oktober 2018 ob 09:40 Veste, kako se dela v Zadru oziroma kako se trenira na teh prostorih. Gre za veliko laž Glena Davisa, kje je dobil te informacije o meni, načinu dela, stanju v klubu, denarju in vsem.