Tenis
slice
Đokoviću do popolne zbirke manjka le še olimpijsko zlato
563. del rubrike Športni SOS, 21. avgust 2018 ob 11:56 Novak Đoković je v Cincinnatiju osvojil še zadnji turnir serije 1.000, ki mu je manjkal v bogati karieri. Do popolne zbirke mu zdaj manjka le še zlata olimpijska medalja.
2
Zidanškova obstala pred zadnjo oviro New Havna
3
21. avgust 2018 ob 09:59 Najboljša slovenska teniška igralka Tamara Zidanšek je ostala brez glavnega turnirja WTA v New Havnu z nagradnim skladom 799.000 dolarjev.
Serena prihaja na OP ZDA v novi, "kraljevsko-baletni" opravi
12
21. avgust 2018 ob 12:24 Čez lužo se bo prihodnji teden začel zadnji teniški turnir za grand slam v sezoni, pri čemer bo zagotovo veliko medijske pozornosti deležna domačinka Serena Williams, ki bo na igriščih OP-ja ZDA ...
Đoković v zgodovino - prvi z zlatim mastersom
108
20. avgust 2018 ob 06:57 Novak Đoković je v finalu Cincinnatija premagal Rogerja Federerja s 6:4 in 6:4 in s tem postal prvi igralec, ki mu je uspelo dobiti vsakega od devetih mastersov.
Kiki Bertens po preobratu do zmage kariere
9
19. avgust 2018 ob 22:39 Nizozemska teniška igralka Kiki Bertens je v finalu Cincinnatija premagala prvo igralko sveta Simono Halep z 2:6, 7:6 in 6:2, s čimer se veseli uspeha kariere.
Đoković za dopolnitev zbirke v finalu s Federerjem Novak Đoković je v napetem polfinalu turnirja serije 1.000 v Cincinnatiju premagal Marina Čilića s 6:4, 3:6 in 6:3. V finalu ga čaka Roger Federer.
90
Wawrinka od zmage nad Federerjem oddaljen le dve točki Stan Wawrinka na trdi podlagi še nikoli ni bil tako konkurenčen Rogerju Federerju kot v petek v Cincinnatiju, a slovitemu rojaku vendarle ni mogel preprečiti uvrstitve v polfinale.
11
Đoković izločil branilca naslova Dimitrova V četrtek je dež preprečil večino obračunov na turnirju serije 1.000 v Cincinnatiju. Osmina finala in četrtfinale sta bila na sporedu petek.
6
Razigrani Haase izločil Zvereva Alexander Zverev je izpadel že v 2. krogu turnirja serije 1.000 v Cincinnatiju. S 5:7, 6:4 in 7:5 ga je ugnal Robin Haase.
13
Federer podaljšal zmagoviti niz v Cincinnatiju Švicarski teniški as Roger Federer se je uvrstil v osmino finala mastersa v Cincinnatiju, potem ko je v 2. krogu v dveh nizih premagal Nemca Petra Gojowczyka (6:4 in 6:4).
42
Đoković v Cincinnatiju po dveh urah le strl Johnsona Novak Đoković se je moral pošteno potruditi, da je strl odpor Američana Steva Johnsona v prvem krogu letošnjega mastersa v Cincinnatiju (6:4 in 7:6).
6
Đoković pred mejnikom 100.000 osvojenih točk Novak Đoković je v slabih desetih letih – odkar je ATP uvedel spremembo točkovanja – skupaj osvojil skoraj 100.000 točk. Na portalu Športni SOS tokrat govorimo o tenisu.
9
Srebotnikova že končala nastope v Cincinnatiju Katarina Srebotnik je že končala nastope na 2.874.299 dolarjev vrednem turnirju WTA v Cincinnatiju, potem ko je v paru z Američanko Vanio King izgubila dvoboj prvega kroga.
2
Murray po poškodbi na najde prave forme Andy Murray po vrnitvi na teniška igrišča še ni našel prave forme. V uvodnem krogu turnirja serije 1.000 v Cincinnatiju ga je s 6:1, 1:6 in 6:4 izločil Lucas Pouille.
4
Nadal osvojil Toronto in odpovedal Cincinnati Rafael Nadal je v finalu turnirja serije masters v Torontu preprečil vrnitev Stefanosa Cicipasa in osvojil 80. lovoriko v karieri. Po uri in 43 minutah je bil boljši s 6:2, 7:6.
39

Izbor
Citat za prebrat
link
David Beckham
3
21. avgust 2018 ob 07:00 Ponosen sem, da sem se pridružil slavnim igralcem s seznama dobitnikov te nagrade. Moja kariera mi je omogočila, da sem lahko pomagal številnim ljudem. Počaščen sem zaradi te nagrade.