Nogomet
slice
Oblak, Kampl in Mevlja naprej, spodletelo le Iličiću
Marcel Schmelzer v 83. minuti rešil Borussio, 22. februar 2018 ob 23:18 Slovenski nogometni reprezentanti Jan Oblak, Kevin Kampl in Miha Mevlja se z Atleticom, Leipzigom in Zenitom veselijo uvrstitve v osmino finala Evropske lige, medtem ko Josipu Iličiću z Atalanto to ...
19
De Gea rešitelj rdečih vragov v Anadaluziji, Šahtar do preobrata proti Romi
69
21. februar 2018 ob 23:37 Edini obračun osmine finala Lige prvakov, kjer ni bilo zadetkov, sta odigrala Sevilla in Manchester United (0:0). Šahtar pa je razveselil domače navijače z zmago nad Romo (2:1).
Fabregas: Braniti se vso tekmo na Camp Nouu bi bil samomor
34
21. februar 2018 ob 14:59 "Vse je še odprto, a dokazali smo, da se lahko kosamo z najboljšimi," je po prvi tekmi osmine finala letošnje Lige prvakov med Chelseajem in Barcelono (1:1 ) dejal vezist Londončanov Cesc Fabregas.
Dve vratnici in gol Williana, nato pa izenačenje Messija
210
20. februar 2018 ob 23:43 Chelsea in Barcelona sta se po šestih letih znova srečala v izločilnih bojih Lige prvakov. Prva tekma osmine finala na Stamford Bridgeu se je končala z 1:1.
Mourinho: Sevilla na tekmah na izpadanje po navadi igra dobro
12
20. februar 2018 ob 20:43 Manchester United je na zadnjih osmih gostovanjih v Španiji izgubil le enkrat, pozitivni niz pa bo poskušal nadaljevati v sredo, ko se bo na prvi tekmi osmine finala Lige prvakov pomeril s Sevillo.
Za uvod v pomlad remi med Ankaranom in Aluminijem V Ajdovščini so se na zaostali tekmi jesenskega dela državnega prvenstva pomerili nogometaši Ankarana Hrvatinov in Aluminija.
13
Senzacija v Pokalu FA - Grigg šokiral Manchester City V eni največjih senzacij v zgodovini Pokala FA so nogometaši Wigana izločili Manchester City z 1:0. Odločil je ljubljenec občinstva Will Grigg.
31
Bo Messi končno le zadel proti Chelseaju? Akterja enega najvznemirljivejših polfinalov v zgodovini Ligi prvakov, Chelsea in Barcelona, se bosta po šestih letih spet udarila v izločilnih bojih. Prva tekma bo na Stamford Bridgeu.
33
Real na zadnjih treh tekmah dosegel 13 zadetkov Nogometaši Real Madrida so v 24. krogu španskega prvenstva v nedeljo zvečer s 3:5 slavili v Sevilli na gostovanju pri Betisu. Barcelona je že v soboto premagala Eibar z 0:2.
48
Ob zmagi Juventusa poškodbi Higuaina in Bernardeschija, Roma prehitela Inter Napoli in Juventus nadaljujeta mrtvi tek v boju za naslov prvaka v italijanskem nogometnem prvenstvu. V 25. krogu sta zmagala devetič zapored, oba z 1:0.
3
Spretni Berić odločil v Angersu Robert Berić je dosegel že tretji zadetek v francoskem prvenstvu po januarski vrnitvi iz Anderlechta. Odločil je tekmo 26. kroga v Angersu (0:1).
8
Robben se je odkupil za zgrešeno enajstmetrovko Nogometašem Bayerna je v 24. krogu Bundeslige uspel preobrat, po katerem so Wolfsburg premagali z 1:2. Odločilni zadetek je z enajstmetrovke dosegel Robert Lewandowski v 91. minuti.
6
Chelsea do odmora razbil Hull - prvi gol Girouda za modre V osmini finala Pokala FA so nogometaši Chelseaja odpravili Hull s 4:0. Vse zadetke so dosegli v prvem polčasu. V mislih modrih je že Barcelona, ki na Stamford Bridge prihaja v torek.
22
Šov Iličića v Dortmundu obdržal Atalanto v igri, Leipzig premagal Napoli Josip Iličić je na prvi tekmi 1/16 finala Evropske lige v Dortmundu dvakrat zatresel mrežo Borussie, a je Atalanta kljub temu poražena zapustila Porurje.
44
NZS potrdil prestop Cretuja iz Olimpije v Maribor, zmaji so se pritožili Saga okoli prestopa romunskega nogometaša Alexandruja Cretuja iz Olimpije v Maribor je končana.
143

Citat za prebrat
link
Andre Myhrer
6
22. februar 2018 ob 12:02 Ne vem, koliko kitar je vredno olimpijsko zlato. Mogoče si bom lahko kupil dve.