Nogomet
slice
Hotić: V nobenem trenutku nismo nehali verjeti v naslov prvaka
Olimpija na gostovanje v Celje, 20. april 2018 ob 19:08 Državno nogometno prvenstvo se konec tedna nadaljuje s tekmami 28. kroga, s čimer se preveša v zadnjo četrtino. Vodilna Olimpija ima na vrhu lestvice pet točk prednosti pred Mariborom.
20
Wenger se po 22 letih poslavlja od Arsenala
59
20. april 2018 ob 11:01 Vsakega obdobja je enkrat konec, po koncu te sezone se bo od klopi Arsenala poslovil legendarni trener Arsene Wenger.
Neuer znova trenira - za svetovno prvenstvo bo pripravljen
7
20. april 2018 ob 18:31 Vratar nemške reprezentance Manuel Neuer je prvič treniral s soigralci pri Bayernu po septembrskem tretjem zlomu kosti v stopalu.
Po porazu Atletica v San Sebastianu pri Barci že hladijo penino
24
19. april 2018 ob 22:03 V Španiji lahko nogometaši Barcelone že na naslednji tekmi postanejo državni prvaki. Potem ko je Atletico Madrid klonil pred Real Sociedadom (3:0), Katalonci za lovoriko potrebujejo le še tri točke.
Chelsea hitro prepolovil zaostanek za Tottenhamom
8
19. april 2018 ob 23:03 Nogometaši Chelseaja še upajo na preboj v Ligo prvakov. Na preloženi tekmi Premier lige so ugnali Burnley na stadionu Turf Moor (1:2) in le v nekaj dneh prepolovili zaostanek za Tottenhamom.
Salaha lovijo Messi, Lewandowski, Immobile, Kane ... Medtem ko so prvenstva v petih najmočnejših ligah z izjemo italijanskega (in teoretično tudi španskega) prvenstva že odločena, poteka ogorčen boj za zlati čevelj, ki ga vsako leto dobi najboljši ...
36
Jamajčan prinesel Domžalam novo zmago, Krško premagalo Gorico Nogometaši Domžal so najuspešnejša ekipa spomladanskega dela državnega prvenstva. Niz brez poraza, ki traja že od oktobra, so nadaljevali na preloženi tekmi proti Celju, zmagali so z 1:0.
58
Ronaldo rešil točko - vratar Kepa spravljal Madridčane v obup Cristiano Ronaldo je v 87. minuti preprečil poraz madridskega Reala v 33. krogu španskega prvenstva proti Athleticu iz Bilbaa (1:1). Blestel je vratar Baskov Kepa Arrizabalaga.
45
Simy s škarjicami proti Juventusu znova odprl boj za "scudetto" Nogometaše Juventusa in Napolija pred medsebojno tekmo v nedeljo na vrhu Serie A ločijo štiri točke.
5
Čeferinu se ne mudi z uvedbo videonadzora Predsednik Uefe Aleksander Čeferin je v pogovoru za italijanski športni časopis La Gazzetta dello Sport dejal, da bi videonadzorni sistem VAR v Ligi prvakov lahko uvedli šele v sezoni 2019/20.
55
Kovač bo pred prihodom v München izzval Bayern v finalu pokala Nogometaši Bayerna, ki so že osvojili Bundesligo, so svojo moč pokazali tudi v polfinalu nemškega pokala. V Leverkusnu so z visokih 6:2 odpravili Bayer.
37
Arabske sanje naj bi v Parizu poskušal uresničiti Tuchel Nekdanji trener Borussie iz Dortmunda Thomas Tuchel je prvi favorit, da po koncu sezone prevzame francoskega prvaka Paris SG.
19
Evropejci proti širitvi na 48 reprezentanc že v Katarju Združenje evropskih nogometnih lig (EPFL) je zavrnilo idejo Južnoameričanov, da bi na že svetovnem prvenstvu leta 2022 nastopilo 48 reprezentanc.
31
Uefa ostro obsodila grožnje proti sodniku Oliverju in njegovi ženi Michael Oliver, ki je v sredo dosodil zelo sporno najstrožjo kazen za madridski Real, ne spi mirno. Grozijo tudi njegovi ženi. Uefa je po grožnjah in žaljivkah stopila v bran angleškemu sodniku.
67
Mladi mariborski val grozi Olimpiji Luka Zahović in v zadnjem tednu Jan Mlakar sta nogometašem Maribora vbrizgala svežo kri, ki pred zadnjo četrtino prvenstva obeta še hud boj za naslov prvaka.
140

Citat za prebrat
link
Joel Embiid
6
20. april 2018 ob 10:20 Postal bom prava nočna mora za Miami. Mislim, da sem najboljši obrambni igralec Lige NBA. Na drugi tekmi so nas fizično nadigrali, zato sem vedel, da se moram vrniti. Ljubim kontakt in moško igro.