Nogomet
slice
Kane v 91. minuti strl srca Tunizijcev
Angleži zapravili številne priložnosti v prvem polčasu, 18. junij 2018 ob 21:53 Ostrostrelec Harry Kane je bil znova na pravem mestu, v 91. minuti je odločil napeto srečanje skupine G v Volgogradu. Angleži so premagali Tunizijo z 2:1.
161
Se bo Olimpija v boju za Ligo prvakov soočila z Nikolićem?
29
18. junij 2018 ob 20:10 Opoldne v torek bodo na sedežu Uefe v Nyonu izžrebali pare 1. in 2. predkroga za Ligo prvakov, v katerem sodeluje tudi Olimpija kot nenosilec.
Šah-mat Lukakuja za zmagoviti štart "rdečih vragov"
39
18. junij 2018 ob 18:54 Belgija je v 2. polčasu tekme v Sočiju le strla odpor debitanta na SP-jih, Paname (3:0).
Švedska v tekmi za pozabo unovčila "VAR-metrovko"
76
18. junij 2018 ob 15:36 Švedska nogometna reprezentanca je svetovno prvenstvo začela z zmago nad Južno Korejo 1:0. Enajstmetrovko, dosojeno po ogledu videa, je v tri točke spremenil Andreas Granqvist.
Zlatko Zahovič ostaja športni direktor Maribora
178
18. junij 2018 ob 12:15 Zlatko Zahovič je po koncu slovenskega prvenstva povedal, da odstopa kot športni direktor Nogometnega kluba Maribor, a se je po skupnem sestanku s predsednikom kluba Dragom Cotarjem premislil.
Di Francesco do leta 2020 na klopi Rome Vodstvo Rome je za dve leti podaljšalo pogodbo s trenerjem Eusebiom Di Francescom. 48-letni strokovnjak bo v Rimu ostal do poletja 2020.
Dalić potrdil, da je izključil Kalinića in ga poslal domov Selektor Hrvaške Zlatko Dalić je v dveh jeznih stavkih potrdil, da je nezadovoljnega napadalca Nikolo Kalanića izključil iz reprezentance in ga poslal domov, tako da bodo Hrvati preostanek SP-ja ...
23
Hummels: Opozorilo proti Savdski Arabiji ni zaleglo, znova smo odpovedali 81 napačnih podaj, le 44 odstotkov dobljenih dvobojev in preveč ležeren pristop v prvem polčasu. To je nekaj glavnih razlogov za uvodni poraz Nemcev. Svetovni prvaki so daleč od sijaja iz Brazilije.
39
VAR je pot k boljšemu nogometu Pred začetkom svetovnega prvenstva sem se najbolj veselil vloge in pomena nove tehnologije VAR, ki je po pričakovanju na sceno stopila v velikem slogu.
70
Pri švicarskem golu nedvomno prekršek Težave favoritov se nadaljujejo. Po Španiji sta brez zmage ostala tudi Brazilija in Nemčija.
49
Prosinečki: Imamo odlično ekipo, ki bi lahko presegla generacijo 1998 Hrvaška nogometna reprezentanca je svetovno prvenstvo začela z zmago nad Nigerijo z 2:0. Robert Prosinečki je prepričan, da kockasti lahko dosežejo odmeven izid.
12
Anglija tokrat brez glasnih napovedi Anglija je zadnja desetletja na velika prvenstva prihajala z ogromno apetiti, a nato praviloma vedno ostala daleč od načrtov.
17
Številni poskusi Brazilcev, a za uvodni remi Sommerja matiral le Coutinho Prvi favoriti svetovnega prvenstva, nogometaši Brazilije, so v Rusiji na prvi tekmi le remizirali. V Rostovu so se z 1:1 razšli s Švicarji.
279
Nemci brezglavo napadali in doživeli mehiško zaušnico Prvo presenečenje na 21. SP-ju v nogometu: branilci naslova Nemci so bili nemočni proti Mehiki in so izgubili z 0:1. Odločilni gol je dosegel Hirving Lozano.
248
Zaljubljena Lara Gut v Rusiji navija za fanta Valona Behramija Med gledalci na tribunah stadiona v Rostovu, kjer sta se merili reprezentanci Švice in Brazilije, je bilo včeraj opaziti tudi Laro Gut.
19

Citat za prebrat
link
Marko Polanc
4
18. junij 2018 ob 17:41 Težko bo, če bodo prekmalu odhajali. To pomeni, da moramo malce slabše delati kot do zdaj. Če bomo kolesarje tako hitro lansirali med profesionalce, nam jih bo zmanjkalo. To je težava.
Več novic ...
Anketa: 16. junij 2018 ob 17:03

V noči s četrtka na petek je v Brooklynu na sporedu nabor igralcev Lige NBA. Na katerem mestu bo izbran Luka Dončić?