Odbojka
slice
Mariborčanke z zmago nad Jedinstvom korak bližje Ligi prvakinj
Mariborčanke bi med elito igrale tretjič, 21. oktober 2017 ob 20:00 Slovenske odbojkarske prvakinje, igralke Nove KBM Branika, so se zanesljivo uvrstile v tretji krog kvalifikacij Lige prvakinj.
Odbojkarji ACH Volleyja brez težav do zmage v Brčkem
4
18. oktober 2017 ob 21:57 Odbojkarji ACH Volleyja so na prvi tekmi 2. kroga kvalifikacij za uvrstitev v skupinski del Lige prvakov v Brčkem premagali domačo Mladost, bosanskega prvaka, s 3:0 v nizih.
Slovenske prvakinje v Brčkem zanesljivo boljše od bosanskih
4
17. oktober 2017 ob 21:21 Odbojkarice Nove KBM Branika so z zmago odprle evropsko sezono. V drugem krogu kvalifikacij za uvrstitev v skupinski del Lige prvakinj so v Brčkem premagale ekipo Bimal Jedinstvo Brčko s 3:0 v nizih.
ACH Volley začenja kvalifikacije za Ligo prvakov
5
17. oktober 2017 ob 13:17 Tako kot slovenske odbojkarske prvakinje, igralke Nove KBM Branika, bodo tudi prvaki, igralci ACH Volleyja, uvodno tekmo kvalifikacij za Ligo prvakov odigrali v Brčkem.
Odbojkarji Salonita na kolena spravili podprvake
8
16. oktober 2017 ob 10:03 V 2. krogu odbojkarske lige za moške sta za najbolj zanimiv obračun poskrbela Salonit Anhovo in Calcit Volley, ki se je končal po petih nizih (3:2).
Seznam odbojkarske elite: Slovenija ni dobila povabila Mednarodna odbojkarska zveza (FIVB) je na svoji spletni strani prvič uradno potrdila, da ukinja svetovno ligo, namesto nje pa ustanavlja ligo narodov.
52
Chiappini: Uvrstitev na evropsko prvenstvo je dosegljiva Slovenske odbojkarice so dobile tekmece v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo 2019, to so Belgija, Izrael in Islandija.
6
Tudi letos v vlogi favorita ACH Volley V soboto se bo začelo državno prvenstvo v odbojki. Naslov bodo branili igralci ACH Volleyja Ljubljana, ki so v finalu v petih tekmah premagali Calcit Volley.
6
Srbske odbojkarice najboljše v Evropi, bera medalj vse bogatejša Srbske odbojkarice so še drugič na evropskem prvenstvu v Azerbajdžanu premagale Nizozemke, v velikem finalu so jih odpravile s 3:1 v nizih (20, 22, -18, 18) in se tako veselijo drugega naslova ...
4
Odbojkarska zveza Slovenije zavrača kritike koledarja Odbojkarska zveza Slovenije (OZS) se je odzvala na navedbe kluba ACH Volley , da koledar tekmovanj v državnem prvenstvu ni bil usklajen z željami nastopajočih ekip.
6
Jerala okrcal odnos odbojkarske zveze do ACH-ja Odbojkarji ACH Volleyja s sobotno tekmo Srednjeevropske lige na Slovaškem (v Myjavi) odpirajo novo sezono, v kateri bodo imeli približno 700 tisoč evrov proračuna.
9
Mlade odbojkarice v finalu niso našle odgovora na igro Turkinj Slovenske odbojkarice so v Stožicah izgubile boj za zlato kolajno na svetovnem prvenstvu do 23 let. V finalu so jih Turkinje premagale s 4:0.
28
Mlade slovenske odbojkarice v finalu SP-ja! Slovenska ženska odbojkarska reprezentanca do 23 let se je uvrstila v finale svetovnega prvenstva, ki ga gosti Ljubljana. Slovenke so v polfinalu s 4:1 (-11, 10, 12, 16, 4) premagale Bolgarijo.
22
Slovenske odbojkarice brez poraza do polfinala z Bolgarijo Slovenska ženska odbojkarska reprezentanca do 23 let je na svetovnem prvenstvu v Ljubljani še petič zmagala. V 5. krogu je v Stožicah s 4:1 (5, -15, 10, 10, 8) odpravila Egipt.
14
Mlade slovenske odbojkarice zanesljivo v polfinale Slovenska ženska odbojkarska reprezentanca je na svetovnem prvenstvu do 23 let v Ljubljani na četrti tekmi dosegla četrto zmago.
18

Citat za prebrat
link
Marco Verratti
10
21. oktober 2017 ob 11:32 Neymar bi lahko enako zaslužil v Manchester Cityju ali Chelseaju. Za PSG ni podpisal zaradi denarja, ampak zaradi tega, ker verjame v ta projekt. Enako velja zame.