Preostali športi
slice
Jeklarji se iz džungle spet vračajo z zmago
Pregled 6. tedna Lige NFL, 15. oktober 2018 ob 10:18 Nogometaši Pittsburgha so v derbiju 6. tedna Lige NFL v gosteh spet premagali divizijske rivale Cincinnati, tokrat je bilo 28:21.
6
Princesa si je priborila nova šampionska pasova
21
14. oktober 2018 ob 23:13 Najboljša slovenska boksarka Ema Kozin je v Münchnu premagala Mehičanko Irais Hernandez in s tem osvojila naslova v supersrednji kategoriji po verzijah WBA in WIBA.
Na rekordni 50. Barcolani Kosmina znova drugi, Vinčec tretji
17
14. oktober 2018 ob 13:01 Italijanska jadrnica Spirit of Portopiccolo je zmagala na 50. izvedbi regate Barcolana v Tržaškem zalivu, na kateri je nastopilo 2.688 posadk, kar je nov svetovni rekord za tovrstne jadralske dogodke.
Pleše na Havajih 21., rekorda proge za Langa in Ryfovo
2
14. oktober 2018 ob 09:31 Slovenski triatlonec David Pleše je na svetovnem prvenstvu v ironmanu na Havajih osvojil 21. mesto med profesionalci.
Juvanova prva z zlatim odličjem v Argentini
1
14. oktober 2018 ob 09:20 Teniška igralka Kaja Juvan je prva slovenska športnica na mladinskih olimpijskih igrah v Buenos Airesu, ki je prišla do zlate medalje.
Kdo si sploh želi zimske olimpijske igre? Stockholm že ob podporo. Samo tri dni po tem, ko je Mednarodni olimpijski komite v Buenos Airesu formalno potrdil tri kandidature za izvedbo zimskih olimpijskih iger 2026, je eden izmed trojice – Stockholm – ostal brez ...
19
V Celju vse nared za SP v namiznem tenisu za invalide Že čez nekaj dni se bo v Celju in Laškem začel letošnji največji dogodek za športnike invalide v Sloveniji.
1
Plavalki Neži Klančar še drugo odličje v Buenos Airesu Plavalka Olimpije Neža Klančar je na mladinskih olimpijskih igrah v Buenos Airesu osvojila še drugo medaljo.
5
Dobovec dobil nasprotnike v elitnem delu Slovenski državni prvak v futsalu Dobovec Pivovarna Kozel je dobil nasprotnike v elitnem delu Lige prvakov. Dobovec bo med 13. in 18. novembrom igral na turnirju v Litvi.
2
Juvanova najmanj srebrna, Lobnikovi še drugi bron Slovenska reprezentanca na mladinskih olimpijskih igrah v Buenos Airesu še naprej zbira kolajne.
2
Uspešen torek: tri slovenske medalje Plezalka Vita Lukan, judoistka Metka Lobnik in plavalka Neža Klančar so na mladinskih olimpijskih igrah v Buenos Airesu posegle po medalji.
3
Drew Brees s podajalskim rekordom lige NFL Podajalec ameriškega nogometa Drew Brees je postavil nov rekord za največ podanih jardov v zgodovini Lige NFL.
9
Tina Čelik priplavala Sloveniji prvo odličje v Buenos Airesu Slovenski tabor na mladinskih olimpijskih igrah v Buenos Airesu se veseli prve medalje. Zanjo je z bronom na 50 m prsno poskrbela plavalka Tina Čelik.
12
Stevens na SP-ju na zlato medaljo in s tem na svetovni rekord Peter John Stevens želi uspešno sezono še nadgraditi z zlato medaljo na 50 metrov prsno na decembrskem svetovnem prvenstvu v kratkih bazenih na Kitajskem.
5
Isaiah Crowell po tleh kot buldožer Tekač NY Jetsov Isaiah Crowell je na prvih štirih tekmah Lige NFL po tleh pridelal 171 jardov, eksplodiral pa je na tekmi 5. tedna, ko je proti Denverju ob zmagi 34:16 zbral kar 219 jardov.